Business květiny, které druhy zvolit?

Jaké květiny pro kancelář

Ať už si přejete přidat pouze trochu barev do vaší kanceláře, aby se vám lépe pracovalo nebo si chcete zútulnit vaši pracovní plochu abyste se nejen vy, ale také vaši klienti a spolupracovnici cítili lépe. Květiny dokážou vytvořit nezaměnitelnou atmosféru, kterou nevytvoříte nijak jinak než právě s nimi. Květiny mají zvláštní vítací schopnost a v místnosti se umí vykouzlit mnohem příjemnější a uvolněnější atmosféru, než když přijdete do holé místnosti bez jakéhokoliv náznaku života nebo zeleně. Ať už pro vaše pracovní výkony nebo pro příjemnější atmosféru, kterou s nimi dokážete během několika minut vytvořit, květiny budou vždy skvělou volbou, jak si udělat vaše pracovní zázemí příjemnější. Firemní květiny ovšem neznamenají výzdobu vaší kanceláře, ale také jak si udržet vřelé vztahy s vašimi kolegy a zákazníky. Květiny dokážou sdělit jak silné poselství, tak jenom potěšit nebo udržovat dobrou náladu v pracovním prostředí. Pojďme si ukázat, jak důležité jsou firemní květiny v obchodním světe a také pro které příležitosti ideálně firemní květiny použít, aby svůj účel splnili naprosto dokonale.

 

 

Dopřejte vašemu stolu trochu barev

Zářivá, voňavá kvetoucí kytice je skvělým způsobem, jak dostat na pracoviště nebo do vaší kanceláře trochu osobitějšího a příjemnějšího charakteru. Většina pracovních stolů v korporátním prostředí obsahuje zažitou klasiku plnou svérázných podložek pod myš, foto rámečků vašich blízkých nebo personalizované hrnky, které jsou nezbytným doplňkem každého pracovního stolu. Co ale takové květiny? Díky nim získá váš pracovní stůl zcela jiný nádech a atmosféru. Květiny budou mezi papíry a propiskami doslova zářit!

Květinám na pracovních stolech byla dokonce věnována samotná studie, provedená na Texaské univerzitě, která zjistila že jak ženy, tak dokonce i muži kteří měli na pracovním stole čerstvé květiny prokázali mnohem inovativnější myšlení než ti, kteří měli strohou pracovní plochu. Do svých týmů přispěli s mnohem inovativnějšími a originálnějšími nápady než ostatní. Zajímavé, nemyslíte? Proto můžeme květiny považovat i za vhodné nakopávače pro zajímavější a inovativnější nápady, které se vždy hodí!

 

Květiny prvního dojmu

První dojem hraje skutečně velkou roli ve všech životních situacích. A právě první dojem je něco, podle čeho si náš mozek automaticky vyhodnocuje závěry, které už jen tak nezměníte. Proto přidání několika teplých a příjemně naaranžovaných květů na recepci, do vítacího lobby nebo do čekárny může být skvělým způsobem, jak vřele přivítat všechny návštěvníky, nebo zákazníky, kteří za vámi přišli. V první řadě přidání několika čerstvých květin vám pomůže vytvořit pozitivní vítací atmosféru, a navíc pomůže vylepšit celkový dojem místnosti bez konce. Ve skutečnosti bylo i vědecky dokázáno, že květiny přirozeně vyvolávají pozitivní emoce u lidí, kteří vstoupí do místnosti a jako první spatří čerstvé květiny anebo kytici. Květiny dokážou vytvořit příjemnější prostor i z místností, které v člověku rozhodně nevyvolávají pozitivní pocity, jako je například čekárna u vašeho zubaře. Navíc dokážou vytvořit ideální prostředí pro sdílení a lidé jsou mnohem otevřenější ke komunikaci. Kromě toho samotná studie zkoumala, kde je ideální místo ve vašem domově vystavit čerstvé nebo řezané květiny. Nejvhodnější místa jsou ta, která jsou přirozeně přístupná všem vašim návštěvníkům. Mezi takové místnosti patří například jídelna, obývací pokoj nebo i kuchyně. Právě na takových místech květiny získají ideální příležitost příjemně přivítat vaše hosty.

 

Firemní květiny jako elegantní způsob poděkování

Květiny jsou skvělou formou, jak poděkovat. Nejsou to však pouze kalendářní data s významnými dny jako je Den matek, Den otců nebo MDŽ, ve kterých květiny mají své významné místo. Květiny se zároveň využívají ve světě podnikání! A to ve všech různých případech, ať už jako forma úcty k důležitému klientu, poděkování věrnému zákazníku nebo projev vděčnosti k pracovitému zaměstnanci. Děkovné kytice jsou vhodným způsobem, jak dát obchodnímu partnerovi nebo kolegovi vědět o vašem uznání. Případně můžete také rozeslat firemní květiny novým klientům v naději, že tím podpoříte váš dlouhodobý obchodní vztah. Stude dokazují, že využití květin je skvělým způsobem, jak vytvořit ideální vztahy mezi klienty a partnery na profesní bázi.

 

Které květiny jsou nejvhodnější business volbou?

Květiny nejsou jenom o tom, co vidíte, ale také o tom, jakou symboliku s sebou nesou a jaké v nás lidech vyvolávají pocity. Díky čemuž můžete velmi prozíravě vybrat ideální květiny přesně podle vaší osobnosti nebo nálady. Například u lilií se věří že dokážou vytvořit svěží, klidné a energické prostředí.

 

Růže jsou naopak známé jako květiny, které jsou velmi úzce spojené s romantickými a vášnivými událostmi. To ale neznamená, že jsou květinami čistě na Valentýna. Růže dodají každému prostředí prvek sofistikovanosti a stylu, čímž se stávají ideálními kandidáty pro firemní květiny ať už se jedná o zasedací místnost, váš pracovní stůl nebo recepci, růže jsou skutečně všestranné květy.

 

Slunečnice jsou známé pro svou pozitivní energii a optimismus, zejména díky své zářivě žluté barvě. Její jasná barva a pozitivní energie vnáší štěstí, což je perfektní volba pro každé pracovní prostředí. Pokud si chcete vytvořit pozitivní a veselé prostředí, pořiďte si kytici slunečnice do vaší kanceláře. Jejich zářivá barva pozitivně ovlivní pracovní atmosféru a rozhodně potěší i vaše kolegy.

 

Orchideje. Orchideje najdete v různých příjemných barevných kombinacích, tvarech i velikostech. Jsou oblíbené především pro jejich schopnost vyzařovat příjemnou, klidnou a pohodovou auru, díky čemuž vykouzlí příjemnou atmosféru téměř kdekoliv. Tato původem tropická rostlina patří mezi jednu z nejoblíbenějších. Je velmi snadno dostupná a ani následná péče o orchideje není nijak náročná. Orchidej díky svému vzhledu dokáže do každého prostředí přinést pocit luxusu a vytvářet pozitivní atmosféru v pracovním prostředí.

 

Nebojte se přinést trochu květin do vašeho pracovního prostředí, naopak brzy poznáte, že s sebou květiny v pracovním prostředí nesou pouze samá pozitiva. Ať už se jedná o pracovní vztahy nebo o vyšší pracovní nasazení, které díky květinové energii budete čerpat po celý den.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

RONY

RONY

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ZITA

ZITA

TINSY

TINSY

SUNNYS

SUNNYS

ŽANETA

ŽANETA

ZOE

ZOE

VENDY

VENDY

RONDA

RONDA

ZARA

ZARA

VIOLETA

VIOLETA

VINI

VINI

VILI

VILI

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

TRUDY

TRUDY

TONI

TONI

TINA

TINA

TEDIN

TEDIN

TANA

TANA

RUDY

RUDY

REDS

REDS
ks ? 0 Kč

RORY

RORY

RISA

RISA

JULIANA

JULIANA

IRINA

IRINA

ILIANA

ILIANA

ADRIANA

ADRIANA

AGATA

AGATA

AGNES

AGNES

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

ALICE

ALICE
oblíbené

DAFNE

DAFNE

ADEL

ADEL

DARLA

DARLA

AMANDA

AMANDA

DIANA

DIANA

DOLORES

DOLORES

DONNA

DONNA

BABEL

BABEL

DOROTA

DOROTA

BARBARA

BARBARA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé