Příležitost k zaslání květin v USA

Květiny v USA: Při jakých příležitostech zvolit zaslání květin?

 

Květiny dokážou zpříjemnit každou situaci a příležitost, proto bychom je měli využívat kdykoliv je to možné. Květiny mají skvělou schopnost upoutat lidskou pozornost a vykouzlit úsměv na tváři a to zejména vždy, kdy to nejméně čekáte! Ať už jde o vyznání lásky, projev vděčnosti, ocenění něčí snahy, přivítání nového člověka do rodiny nebo naopak rozloučení se s milovanou osobou, nic jiného než květiny nedokáže vaše pocity vyjádřit lépe. Darování květin se ale v každé kultuře liší a s velkou pravděpodobností bude běžné darovat květiny v České republice u jiné příležitosti, než například v USA. Pokud máte kamarády, blízké nebo rodinu za oceánem, konkrétně tedy v USA, a rádi byste je přes rok překvapili květinou při oslavě některé ze speciálních událostí, bude pro vás dnešní článek jako ulitý! Ale nezoufejte, pokud nemáte nikoho blízkého v USA, můžete se alespoň vzdělat v kulturní oblasti a zjistit, při jakých příležitostech je darování květin v USA běžné. Navíc si přiblížíme i společenský význam a tradici květin, která se taktéž napříč kulturami dost liší. 

 

 

Zde přinášíme krátký seznam příležitostí, který můžete využít jako inspiraci pro zaslání květin do USA.

 

●     Stejně jako v České republice i v USA patří narozeniny, svatby, výročí a pohřby mezi nejčastější příležitosti, kdy lidé věnují květiny svým blízkým. I zde je důležité dbát na symboliku květin a jejich význam. Mezi nejčastější rozhodující faktor patří zejména vzájemný vztah mezi vámi a příjemcem. Proto je například běžné že červené květy jsou ideálním darem pro vašeho přítele, přítelkyni, manželku.. zkrátka pro vaši drahou polovičku, ke které jsou vaše city hlubší. Naopak se nebojte šílených barevných kombinací pro vaše přátele a sezónní květy jemnějších barev nechte pro vaše rodiče a příbuzné.

●     Pokud byste rádi poblahopřáli i přes velkou vzdálenost novomanželům do USA, zvolte květinu jasných a světlých barev. Nebojte se také velikosti, protože v Americe všechno co je větší znamená lepší! Zároveň ale nezapomeňte ke květině přidat věnování s blahopřáním, kde novomanželskému páru popřejete spoustu dlouhých, společných a spokojených let na jejich nové společné cestě.

●     Při volbě ideálních květin na oslavu výročí zvolte sezónní květy, které jsou navíc i vždy mnohem výhodnější než mimosezónní druhy. Nezapomeňte také k objednávce větin přihodit nějakou tu sladkost, ať se výročí oslaví se vším všudy!

●     Pokud chcete zaslat květiny jako vyjádření vaší upřímné soustrasti, zvolte bílou barvu květů. Nejčastější volbou jsou bílé lilie, bílé růže, karafiáty nebo orchideje.

●     Den svatého Valentýna patří v USA mezi jeden z největších květinových dnů v roce! Američané opravdu milují a velmi uznávají tento svátek zamilovaných a tradičně jako u nás jsou nejčastější volbou červené růže. Pokud chcete vaši kytici přece jen trochu ozvláštnit můžete zvolit kombinaci červených růží s červenými chryzantémami, které jsou v USA taktéž považovány za květy vyjadřující náklonnost a lásku.

●     Pokud chcete poslat růže vaší dlouholeté kamarádce nebo kamarádovi, zvažte barevné kombinace růžové, žluté, bílé nebo broskvové. Pokud se nemůžete rozhodnout jakou barvu zvolit, není nic snadnějšího, než namixovat více barev dohromady!

●     Američané milují Vánoce a často si také jako pozornost posílají květiny! Nejčastěji v oblíbených vánočních barvách jako je kombinace červené a zelené. Tuto kombinaci potkáte zkrátka všude kolem. Nejčastější volbou jsou aranžmá z červených růží, karafiátů, červených nebo bílých lilií, ale samozřejmě také nesmí chybět vánoční hvězda, červené bobulky třezalky, břečťan a zamilované jmelí! Ať už zvolíte jakoukoliv kombinaci, bude to ideální vánoční květinový dar pro vaše blízké.

●     Dalším oblíbeným americkým svátkem je rozhodně Díkůvzdání, kde si lidé často vyměňují květiny. Speciální květiny pro tuto příležitost jsou rozhodně sasanky, karafiáty, chryzantémy, ale také gerbery. Vždy je nejlepší volit tyto květy v podzimních odstínech, aby krásně podtrhly sezónnost.

●     Velikonoce ve výčtu oblíbených svátků rozhodně nesmí chybět a i ty pro američany znamenají květiny. Barevné uspořádání smíšených růží, narcisů, tulipánů a azalek, bude skvělou a veselou volbou pro jarní dekorace a oslavu Velikonoc.

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

RONY

RONY

ZITA

ZITA

TINSY

TINSY

SUNNYS

SUNNYS

ŽANETA

ŽANETA

ZOE

ZOE

VENDY

VENDY

ZARA

ZARA

VIOLETA

VIOLETA

VINSI

VINSI

VINI

VINI

TRUDY

TRUDY

TONI

TONI

TINA

TINA

RISA

RISA

JULIANA

JULIANA

IRINA

IRINA

ILIANA

ILIANA

ADRIANA

ADRIANA

AGATA

AGATA

AGNES

AGNES

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

DARLA

DARLA

DOLORES

DOLORES

DOMINIKA

DOMINIKA

BARBARA

BARBARA

CLOE

CLOE

CINDY

CINDY

ELOIS

ELOIS

LEONA

LEONA

NIKOLETA

NIKOLETA

MONIKA

MONIKA

KLAUDIE

KLAUDIE

BIBIANA

BIBIANA

ESTERKA

ESTERKA

KRISTINA

KRISTINA

MAGDALENA

MAGDALENA

VINSY

VINSY

BONDY

BONDY
Neprodejné

RINDA

RINDA

LINSY

LINSY

PINK

PINK

ALEXA

ALEXA

HERMIONA

HERMIONA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé