Kytice 100 růží

Sto růží

Jedním ze snů každé ženy je rozhodně dostat kytici 100 růží.. Toto gesto jen tak neztratí na své hodnotě a hřát u srdce nás bude vždycky. Stovka růží je už odjakživa symbolem hluboké lásky, a romantiky. Zatímco různě barevné růže mají tendencí mít mírně odlišné významy, například žluté růže symbolizují přátelství, bílé růže jsou spojovány s nevinností a soucitem, tak spojení červených růží a nezaměnitelné romantiky rozhodně stále platí a dlouho platit bude.

 

Červené růže nám sdělují zprávu lásky, vášně a oddanosti. Proto jsou nejoblíbenější kyticí v době svatého Valentýna a nejen tehdy. Kytice 100 růží může mít však mnohem hlubší a konkrétnější význam, který je vázaný na celoživotní lásku. Jinými slovy, nejspíše nebudete kupovat ani očekát kytici červených růží hned na prvním rande. V průběhu společného času stráveného s vašim vyvoleným či vyvolenou váš vztah roste a zraje a stejně tak rostou vaše city a způsob jejich vyjadřování. Proto květina stovky růží se s největší pravděpodobností objeví v průběhu vašeho vztahu.

 

Pokud chcete vyjádřit vaše city někomu speciálnímu, můžete objednat kytici přímo u nás. Naše nabídka barev je opravdu široká. Pokud chcete potěšit a překvapit vaši přítelkyni, jasnou volbou pro vás bude kytice rudých růží nebo trochu svěžejší a neotřepanou volbou mohou být například žíhané růže, které potěší každou romantickou duši. Jsou ideální volbou jak pro přítelkyni, manželku, také ale jako narozeninové překvapení. Zdá se vám jedna barva na 100 květů málo? Nevadí, i na tyhle situace jsme připraveni a můžete zvolit nádhernou kombinaci bílé a červené. Díky červené barvě, kytice neztratí romantický nádech, a naopak díky bílé barvě si ponechá určitou jemnost a nevinnost. Na nevinnou a čistou bílou kytici jsme taky nezapomněli, nebojte se. Kombinace stovky bílých růží může být například nádherným a rozhodně nezapomenutelným zážitkem, pokud plánujete zpečetit vaši lásku na celý život.

 

Všechny zmíněné variace u nás můžete objednat jedním klikem skrze naše webové stránky a to zcela z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení kurýři vám kytici dovezou přímo k vám domů, nebo na místo vámi vybrané. Jste odloučeni od vaší drahé polovičky a rádi byste jí zpestřili den? Právě kurýr je tou správnou volbou. Navíc kombinace květin a nečekaného překvapení je přesně to, co ženy milují. Za to dáme ruku do ohně. A jaké nejčastější otázky jsou spojeny se stovkou růží?

 

Jaký je význam 100 růží?

Neexistuje žádná přesná a jednotná definice, co by stovka růží měla znamenat. Avšak dar v podobě sto růží je bezpochyby významným gestem, ze kterého vyzařuje odhodlání, oddanost a nehynoucí láska. Někteří floristé si stojí za spojením,,Budeme spolu 100 let, nebo dokud nás smrt nerozdělí.” A co si myslíte o symbolice 100 růží vy?

 

Kdy je vhodné darovat kytici 100 růží?

Vzhledem k oblíbené interpretaci, která je spojována s neutuchající láskou a romancí je kytice stovky růží nejvhodnější při jakékoliv romantické příležitosti. Oblíbenou událostí je samozřejmě svátek svatého Valentýna nebo zásnuby. Dále je kytici vhodné věnovat také ke speciálnímu výročí a dalším pro vás významným dnům.

 

Sto růží, není to moc?

Ve vztahu ani v hloubce vašich emocí by rozhodně na čísle růží nemělo záležet. Proto je symbolika stovky růží tak jedinečná a vyjímečná. A díky tomu jsou spojovány pouze s opravdu exkluzivními příležitostmi a emocemi. Pro naše kurýry rozhodně kytice složená ze sto růží není žádnou překážkou a přivezou je kamkoliv si jen zamanete.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

RONY

RONY

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ZITA

ZITA

TINSY

TINSY

SUNNYS

SUNNYS

ŽANETA

ŽANETA

ZOE

ZOE

VENDY

VENDY

RONDA

RONDA

ZARA

ZARA

VIOLETA

VIOLETA

VINI

VINI

VILI

VILI

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

TRUDY

TRUDY

TONI

TONI

TINA

TINA

TEDIN

TEDIN

TANA

TANA

RUDY

RUDY

REDS

REDS
ks ? 0 Kč

RORY

RORY

RISA

RISA

JULIANA

JULIANA

IRINA

IRINA

ILIANA

ILIANA

ADRIANA

ADRIANA

AGATA

AGATA

AGNES

AGNES

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

ALICE

ALICE
oblíbené

DAFNE

DAFNE

ADEL

ADEL

DARLA

DARLA

AMANDA

AMANDA

DIANA

DIANA

DOLORES

DOLORES

DONNA

DONNA

BABEL

BABEL

DOROTA

DOROTA

BARBARA

BARBARA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé