Květiny, které milují ženy

Jaké květiny ženy milují?

První rande patří rozhodně mezi události, které si pamatujete ještě douho poté co proběhnou. Není žádný překvapením že všichni chtějí přirozeně na prvním rande zaujmout, nejlépe co nejvíc to jen jde. Muži se proto často cítí bezradní s výběrem květin, protože si v tak širokém výběru květin opravdu nejsou jistí, jaký druh je ten pravý a jaký tedy zvolit. Alternativně a možná trochu odvážně plánujete využít služeb květinového kurýra a překvapit jí nádhernou květinou přímo do její kanceláře, ovšem neustále vám vrtá hlavou otázka, zda červené růže nejsou příliš. Zde se znovu tedy dostáváme k otázce, jaký je ideální druh květin pro ženy? Právě na tuto otázky si v dnešním článku zkusíme odpovědět!

 

 

Hned na začátek začneme pozitivní zprávou, protože většina žen a dívek miluje téměř jakýkoliv druh květin. Proto pravděpodobně nebude příliš rozlišovat a srovnávat, zda ji překvapíte tulipány, gerberami nebo kyticí lilií a to z jednoho prostého důvodu, jelikož gesto jako je samotná květina mluví samo za sebe. Pokud ovšem chcete být trochu smyslnější a být vždy dobře připraven a ne vždy zvolit kytici, která se naskytne jako první, připravili jsme pro vás seznam květin, se kterými rozhodně nikdy nešlápnete vedle! Tyto květiny jsou přímo určeny pro vyvolené ženy ve vašem životě, proto s nimi nakládejte s rozvahou.

 

Růže

Růže jsou klasicky nejromantičtější volbou a květinou. Historie růží je tak propletená láskou a vášní, až se z obou slov staly téměř synonyma. Růže patří také mezi nejoblíbenější květy v celé Severní Americe a jsou volbou číslo jedna pro Valentýna. Pokud vaši vyvolenou znáte už dostatečně dlouho a jste si jistí, že vaše city jsou opětovány, pro tyto situace budou růže skvělou volbou. Pokud je váš vztah ale teprve v začátcích, zkuste s kyticí rudých růží ještě chvíli počkat. Mohly by působit až příliš prvoplánově a mít spíše opačný efekt. To ale neznamená, že se musíte růží vzdát! Naopak existuje spousta dalších barev ať už jsou to romantické růžové, čisté bílé nebo jejich kombinace, právě tato varianta může být pro vás skvělou volbou.

 

Orchideje

S jemným, ale přitom exotickým vzhledem jsou orchideje často spojovány s ženskostí. Symbolizují také lásku, krásu a luxus. Co se týče jejich vůně, voní přesně tak krásně jak vypadají a pokud hledáte luxusní květinové aranžmá pro ženu, kterou milujete, jsou orchideje správným výběrem jelikož jsou o něco méně předvídatelné, než všem známé růže. Sázka na orchideje se opravdu vyplatí!

 

Tulipány

Jarní oblíbenci se začínají vyskytovat právě společně s jarem, proto se možná stane, že je nebudete moci sehnat po celý rok. Pro jarní rande však pravděpodobně neexistuje lepší varianta, než je právě kytice čerstvých a barevných tulipánů! Díky jejich jasným, zářivým a veselým barvám květů, doplněné o nádhernou jarní vůni jsou tulipány dokonalým způsobem jak odstartovat začátek vašeho jarního románku.

 

Pivoňky

Se svými svěžími, rozcuchanými a růžovými květy jsou pivoňky spolehlivou radostí pro každou přítelkyni. Stejně ale jako tulipány, i pivoňky nejsou dostupné po celý rok. S pivoňkami je to ještě složitější, jelikož jejich sezóna je opravdu omezená a květou pouze v období od dubna do června. Právě tato exkluzivita z nich ale dělá opravdu ceněné květy a ještě lepší zážitek, než ostatní druhy květin, které běžně potkáte v květinářství po celý rok.

 

Kosatce

Podobně jako růže a tulipány i kosatce přicházejí v řadě různých barev, díky čemuž je sestavení rozmanité kytice opravdová zábava. Kosatce jsou symbolem řecké bohyně moudrosti, proto jsou vhodným dárkem jak při každé romantické příležitosti jako je rande nebo společná večeře, ale také i pro příležitosti svátku nebo narozenin.

 

Těchto pět druhů květin jsou opravdu bezpečnou sázkou na to, jak učinit ženy šťastnými. V žádném případě to nejsou jediné květy, které udělají vaši milovanou šťastnou. Využívání sezónních květin je dobrý způsob jak být alespoň trochu ekologický a navíc mít po celý rok široký výběr různých květů a objevovat nové druhy, které možná ani neznáte!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé