Květiny k narozeninám v červnu

Narozeninové květiny pro měsíc červen

A máme tu červen, měsíc kdy se všichni pomalu začínají myšlenkami ladit na bezstarostné letní dny plné slunce, zábavy a teplých večerů s drinkem v ruce. Pokud máte známé, příbuzné nebo kamarády, kteří se narodili právě v červnu, rozhodně byste na jejich narozeninový den neměli vynechat květiny. Právě červen, kdy sluníčko už opravdu dostatečně září, všechno krásně kolem nás kvete, je ideální dobou pro čerstvě řezané květiny. Ovšem jako vždy je na výběr velká spousta květin, ve kterých se není tak jednoduché orientovat, proto si dnes pojďme ukázat, které druhy květin jsou vhodné právě do narozeninové kytice.

 

Červnové květiny

Každý měsíc v roce je spojen s určitými druhy květin a právě v červnovém narozeninovém aranžmá by rozhodně neměly za žádnou cenu chybět všemi oblíbené růže, které v tento měsíc rostou doslova na každém kroku. Růže najdeme hned v několika různých barvách a vaše vyvolená by měla záviset právě na vašem vzájemném vztahu s oslavencem. Červené růže dodávají kytici romantiku, proto jsou vhodné právě pro přítelkyně, manželky nebo snoubenky, růžové růže sebou nesou symbol štěstí a proto jsou vhodné pro kohokoliv od rodinných příslušníků, přátele až po vaše drahé polovičky. Žluté růže jsou naopak symbolem přátelství, proto jsou ideální volbou právě jako narozeninové překvapení pro vaši kamarádku nebo kamaráda, bílé růže jsou znamení čistoty. Pokud si nejste zcela jistí a máte pochybnosti, smíšená kytice růží bude vždy vhodnou volbou.

 

Najděte vaši inspiraci v kamenech

Pokud jste někdy alespoň trochu tíhli ke kamenům, aktuálně máte ideální příležitost najít inspiraci právě v nich! Kamenem měsíce června je Alexandrit. Právě tento kámen je k dispozici ve fialové a zelené barvě, což můžete brát jako skvělou inspiraci pro květinové aranžmá na měsíc červen. Díky tomuto drobnému činu získá najednou vaše květina úplně jiný rozměr a význam! Jedinou věc, kterou potřebujete sladit jsou fialové květy s různě zelenými listy. Můžete si různě vyhrát s jednotlivými odstíny jak fialové, tak zelené barvy. Skvělou inspirací mohou být například fialové kosatce, tulipány nebo třeba netradiční okrasný česnek.

 

Oblíbenci oslavence

Pokud jste nepřišli na chuť ani jednomu výše zmíněnému nápadu, je dobré vsadit na klasiku v podobě oblíbených květů vašeho oslavence. Zde bude nadále platit ono pravidlo, že nikdy nešlápnete vedle s květinami, které vychází z vašeho srdce a vašeho vzájemného vztahu, jak dobře se znáte. Jakmile vyberete oblíbené květiny vašeho oslavence, hned bude vědět že věnujete mu věnujete pozornost a moc dobře ho znáte, což se ve finále cení úplně nejvíce.

 

Zvažte různé kombinace

Kytice už dávno nemusí obsahovat pouze květiny, ale také zajímavé kombinace různých věcí. Proto pokud chcete něco neotřelého, zajímavého, ale stále estetického, můžete zvážit kytici obsahující čokoládové pralinky, květinový koš se šampaňským nebo jiné neotřelé kombinace. U tohoto typu kytice nemusíte držet svou kreativitu na uzdě, naopak jí nechte zcela volný průběh a uvidíte že reakce oslavence bude naprosto skvělá!

 

Zajistěte pomocí našich květinových tipů nezapomenutelné narozeniny všem červnových oslavencům, které znáte. Věnujte nebo zašlete kytici plnou radosti vašim známým, kamarádům nebo příbuzným narozených v červnu, nezapomeňte také na přáníčko, kde můžete sdělit vaše narozeninové přání a hlavně to pořádně oslavit!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

RONY

RONY

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ZITA

ZITA

TINSY

TINSY

SUNNYS

SUNNYS

ZILI

ZILI

TINA

TINA

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

ALICE

ALICE
oblíbené

ELOIS

ELOIS

LEONA

LEONA

KLAUDIE

KLAUDIE

HANNAH

HANNAH

VINSY

VINSY

KATRIN

KATRIN

HERMIONA

HERMIONA

ORANGE

ORANGE

SLUNEČNICE

SLUNEČNICE

PERL

PERL

CHRYZ

CHRYZ

LIEN

LIEN

ESTER

ESTER

DOLY

DOLY

SUNER

SUNER

RUZY

RUZY

SHINE

SHINE

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

HELI

HELI

GOGI

GOGI

SENDIS

SENDIS

RŮŽE A SLUNEČNICE

RŮŽE A SLUNEČNICE

QUEEN

QUEEN

TUTI

TUTI

SLUNDY

SLUNDY

KOTI

KOTI

LAZY

LAZY

ZOLA

ZOLA

FREZIE + EUSTOMA

FREZIE + EUSTOMA

KLERENS

KLERENS

GERBERA

GERBERA

KOLORINA

KOLORINA

RŮŽENKA

RŮŽENKA

KRASOMILA

KRASOMILA

SIDI

SIDI

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé