Květiny a sny

Jaký význam mají květiny v našich snech

Až třetinu našeho života strávíme spánkem a sněním. To je opravdu spousta času, který mohou doprovázet sny. Naše sny nejsou jen náhodné abstrakce, naopak vycházejí z našich vzpomínek a to jak nedávných, tak i těch které jsou uloženy hlouběji v naší paměti. Věděli jste například, že žádnou osobu, krajinu, nebo budovu, která se objeví v našem snu si jen tak sami od sebe nevytvoříme v hlavě, ale je to něco, co jsme již dříve viděli? V dnešním článku si představíme význam květin v našich snech. Jaké emoce mohou květiny v našich snech zprostředkovat? Jaké jsou to signály a vzpomínky? Přesně na to se můžete těšit v dnešním článku.

 

Snít o květinách symbolizuje obvykle pouze pozitivní a optimistické věci. Koneckonců, květiny jsou nádherné a život bez nich by byl poněkud smutným a neúplným. Pokud se v našich snech objevují květiny, s největší pravděpodobností se nacházíme místě obklopeném přírodou, kde se cítíme šťastní a spokojení. Pokud tedy sníme o polích plných barevných a voňavých květů, žijeme spokojený život plný radosti. Ovšem zobrazení květin v našich snech může mít i hlubší význam. Proto se podíváme na konkrétnější barvy květin a jaký význam v našich snech mají.

 

Modré květy

Modrá barva symbolizuje klid. Květiny ve světle modré, nebeské barvy znamenají, že se momentálně nacházíte ve velmi klidné části vašeho života a všechno kolem vás běží tak, jak jste si představovali. Pokud je však květina ve vašem snu tmavě modrá, může se její význam přenést na smutek. Proto se naopak tmavě modré květy v našich snech objevují ve chvíli, když si v životě procházíme složitějším obdobím.

 

Červené květy

Pokud se červené květy objeví v našich snech, může to znamenat řadu věcí. Nejznámějším červeným květem je bez váhání rudá růže. Pokud sníte o červených růžích, aktuálně ve vašem životem procházíte s největší pravděpodobností fází zamilovanosti a to ať už k vašemu dlouholetému partnerovi, který vás v nedávné době něčím potěšil nebo překvapil, nebo s úplně novou známostí, která ve vás naopak vzbudila onen zamilovaný plamen lásky. Jiní tvrdí že červené květy ve snech symbolizují hněv. Zda se jedná o lásku či hněv snadno poznáte z kontextu vašeho snu.

 

Bílé květy

Bílé květy jsou symbolem čistoty a nevinnosti. Ovšem v našich snech nesou trochu jiný význam. Pokud sníte o bílých květech, znamená to, že se momentálně ve vašem životě objevila drobná negativita. Neděste se, nejedná se o nic velkého nebo zásadního. Možná je to jenom drobná pomoc vhodná k zamyšlení, zda by nebylo dobré trochu změnit váš pohled na svět.

 

Zelené květy

Zelená je spojená s žárlivostí. Pokud tedy ve svých snech vidíte zelené květy, možná na někoho podvědomě žárlíte. Zkuste se nad tím zamyslet a pokud vás někdo napadne, promluvte si. Pocit žárlivosti nikdy není dobrý pro naši psychickou pohodu a vyrovnanost. Proto je dobré zkusit na vzájemných vztazích zapracovat a tento na první pohled nepatrný problém vyřešit.

 

Oranžové květy

Oranžové květy zamenají radost a štěstí. Pokud sníte například o nádherných ohnivých gerberách, je ve vašem životě pravděpodobně všechno v pořádku a jste naladění na tu správnou životní vlnu.

 

Sny filtrují všechno, co v našich životech zažíváme, proto je někdy dobré se na ně podívat více zblízka a zjistit, co nám naše mysl chce pomocí květinovým sněním říci.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

RONY

RONY

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

VENDY

VENDY

VINI

VINI

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

TRUDY

TRUDY

TONI

TONI

TINA

TINA

TANA

TANA

JULIANA

JULIANA

AGATA

AGATA

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

ALICE

ALICE
oblíbené

DAFNE

DAFNE

DOLORES

DOLORES

DOMINIKA

DOMINIKA

CLOE

CLOE

LEONA

LEONA

NIKOLETA

NIKOLETA

MONIKA

MONIKA

KLAUDIE

KLAUDIE

BIBIANA

BIBIANA

HANNAH

HANNAH

VINSY

VINSY

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BAREVNÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BAREVNÝ

BONDY

BONDY
Neprodejné

GERBERY

GERBERY

LINSY

LINSY

KENDYS

KENDYS

KATRIN

KATRIN

ROSANA

ROSANA

SLUNEČNICE

SLUNEČNICE

KARMELITA

KARMELITA

FRÍDA

FRÍDA

PERL

PERL

CHRYZ

CHRYZ

LIEN

LIEN

DOLY

DOLY

SULY

SULY

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE
Růže
ks ? 0 Kč

HAPPY

HAPPY

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé