Jaké vybrat květiny pro společenský večer

Elegantní barvy květin pro společenský večer

Pokud jste fanouškem opravdové elegance a moc vás neužije na módní výstřelky, rozhodně oceníte inspiraci na jemné barevné tóny, které vašim květinovým dekoracím dodají ten správný a potřebný tón. V dnešním článku se zaměříme na barvy, které jsou vhodnou volbou, pokud potřebujete zvolit jemné květiny na večeři při svíčkách, kterou si chcete užít se svou polovičkou nebo také na rodinnou hostinu v elegantním stylu. Ačkoliv se to nemusí zdát, správná barva květin pomůže udat ten správný tón celkového večera, aby se u vás hosté cítili co nejpříjemněji. Pojďme se tedy společně podívat na to, jakých barev je dobré se držet.

 

 

Bílá barva

Čistě bílé květy jsou dokonalou volbou, pokud si přejete zachovat jednoduchost. Ze všech barevných květinových kombinací zjistíte, že právě bílá barva je tou nejjednodušší variantou, kterou můžete zvolit. Velkou výhodou je rozhodně i to, že v bílé barvě seženete opravdu mnoho květin, proto nemusíte příliš dlouho přemýšlet na jednotlivými druhy, stačí si pouze vybrat. Mezi nejoblíbenější možnosti patří růže, lilie, karafiáty, tulipány nebo například chryzantémy.

 

Špinavá bílá

Nádherně čistá bílá barva vám zcela jistě vytvoří výraznou dekoraci. Pokud hledáte o něco jemnější tón, který na sebe nebere veškerou pozornost, ale spíše jemně doplní zbylé květy, špinavá bílá bude tou správnou volbou. Společně s béžovou tvoří jemnější varianty nejsvětlejších barev, které máte v květinovém světě k dispozici. Například špinavě bílé růže jsou mimořádně elegantní volbou, můžete je navíc spárovat s řadou třpytivých a lesklých doplňků, se kterými vytvoří opravdu luxusní dekorace.

 

Červená barva

Pokud naopak hledáte květy, které dostatečně vyniknou a zároveň vytváří nádherné majestátní aranžmá, poté bude červená barva ideální volbou. Červené růže, karafiáty nebo tulipány jsou skvělou volbou pro jakékoliv večerní elegantní aranžmá. Nezapomeňte ale také na význam jednotlivých barev a právě červená barva často souvisí s láskou, romantikou a vášní, proto je nejvhodnější volbou pro romantický večer pro dva.

 

Zelená výplň

I když barevné kombinace hrají jednu z nejdůležitějších rolí v kytici, rozhodně bychom neměli zapomínat na zelené doplňky nejčastěji v podobě různých listů a větviček. Pokud chcete, aby vaše kytice působila co nejčerstvějším dojmem, neměli byste na zelenou výplň zapomínat, právě ta vám pomůže vytvořit ideální svěží aranžmá a barevné květy v ní ještě více vyniknout, než v jednotvárných kyticích.

 

Doplňky

Kromě správného výběru barvy květin a zelené výplně byste neměli opomenout také jednotlivé doplňky, které dokáží každou kytici učinit ještě více majestátnější. Větvičky, lístky nebo i stuha s trochou lesku vždy udělají kytici mnohem zajímavější a elegantnější. Tyto jednoduché dekorace, které dokáží doslova rozzářit každou květinu si navíc dokážete velmi snadno vyrobit i doma. Vystačíte si například s živými větvičkami a sprejem v preferované barvě, poté stačí jednotlivé komponenty nastříkat a zářivý doplněk je připraven dělat parádu ve vaší kytici! Proto se nemusíte bát, že by vás jednotlivé třpytivé prvky stály mnoho peněz.

 

Nyní když už víte, jak vytvořit co nejelegantnější kytici, jaké barvy a doplňky vybrat, je na čase vybratu tu vaši. Nebojte se zvolit druh květin, které jsou méně tradiční nebo se kterými ještě nemáte zkušenost, držte se základních zmíněných barev a rozhodně neuděláte chybu.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ZITA

ZITA

ŽANETA

ŽANETA

ZOE

ZOE

ZILI

ZILI

ZARA

ZARA

VIOLETA

VIOLETA

VINSI

VINSI

VINI

VINI

TONI

TONI

TEDIN

TEDIN

TANA

TANA

RORY

RORY

LARA

LARA

ILIANA

ILIANA

ADRIANA

ADRIANA

DAFNE

DAFNE

DARLA

DARLA

DOLORES

DOLORES

DOMINIKA

DOMINIKA

BARBARA

BARBARA

ELIZABET

ELIZABET

CINDY

CINDY

ELOIS

ELOIS

MIRIAM

MIRIAM

MAGDALENA

MAGDALENA

SET ŽANETA

SET ŽANETA

SET ZILI

SET ZILI

SET TONI

SET TONI

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ RUBÍNA

KVĚTINOVÝ KOŠ RUBÍNA

SMUTEČNÍ KYTICE 1

SMUTEČNÍ KYTICE 1

SMUTEČNÍ KYTICE 3

SMUTEČNÍ KYTICE 3

SMUTEČNÍ KYTICE 4

SMUTEČNÍ KYTICE 4

SMUTEČNÍ KYTICE 5

SMUTEČNÍ KYTICE 5

SMUTEČNÍ KYTICE 8

SMUTEČNÍ KYTICE 8

BONDY

BONDY
Neprodejné

LINSY

LINSY

SMUTEČNÍ KYTICE 15

SMUTEČNÍ KYTICE 15

PINK

PINK

SMUTEČNÍ KYTICE 16

SMUTEČNÍ KYTICE 16

SMUTEČNÍ KYTICE 17

SMUTEČNÍ KYTICE 17

SMUTEČNÍ KYTICE 18

SMUTEČNÍ KYTICE 18

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé