Jak vybrat luxusní květiny

Jak vybrat opravdu luxusní květiny

Luxusní květiny vám mohou domů přinést okamžitou vznešenost, nádhernou vůni, barvu a všechno co by s sebou měly kvalitní květiny nést. Ovšem dnešní nabídka květin je opravdu obrovská, proto pro člověka mimo obor může být opravdu náročné vybrat ty správné kvalitní květiny na první dobrou. Řada květin se může luxusně pouze tvářit, ale ve výsledku zjistíte, že tomu to tak opravdu není jak tvrdí marketing prodejce. Proto jsme pro vás připravili průvodce, jak se snadno zorientovat v tak široké nabídce květin a samozřejmě také podle čeho vybrat ty správné, opravdu kvalitní a luxusní květiny.

 

Jak vybírat          

Při výběru luxusních květin je důležité vzít v úvahu nejen příjemce, ale zejména také příležitost, ke které květiny věnujete. Pokud chcete zajít s ideální kyticí ještě dále, můžete brát v úvahu také místo, kde by mohla být kytice případně umístěna. Pokud víte, že domov obdarovaného je vybaven v moderním stylu, zvolte moderní aranžmá. Naopak pokud vybíráte kytici například pro vaše prarodiče, jejichž bydlení je spíše staromódnější, asi není nejlepší nápad zvolit extravagantní moderní květinové aranžmá. Pokud byste chtěli být opravdu důmyslní, můžete vaši kytici směrovat také do barvy interiéru. Luxusní květinové aranžmá by měly být navrženy opravdovými květinovými specialisty a odborníky. Existuje také mnoho možností, ze kterých můžete vybírat včetně designových a ručně vázaných kytic s extravagantními, vysoce kvalitními a opulentními květy až po špičkové ozdoby přímo vám na míru. Při zasílání luxusních květin totiž opravdu posíláte dárek na vysoké úrovni.

 

Proč jsou luxusní květiny luxusními?

Luxusní květinová aranžmá mají ten na první pohled drobný, ale opravdu podstatný šmrnc navíc, co je dělá opravdu luxusními. Navíc asi nemusíme ani zmiňovat, že by se mělo vždy jednat o vysoce kvalitní květiny. Právě s ohledem na tento fakt jsou obvykle o něco dražší, než cena průměrné kytice. Ale pokud chcete věnovat opravdový luxus, vždy se vyplatí si trochu připlatit. Můžete si být jistí, že příjemce to rozhodně pozná. Tyto květy často bývají vzácné a dostupné pouze v určitých ročních obdobích, nebo o něco větší než běžná kytice. Často se může stát, že opravdu luxusní kytice přijdou rovnou ve váze, nebo budou ručně vázané, což jenom potvrzuje a doplňuje fakt, že se jedná o opravdu luxusní záležitost. Často také můžete k aranžmá přidat poznámku, které bude váš květinový dar skvěle doplňovat, díky tomu navíc zajistíte, že příjemce bude přesně vědět od koho nádherná kytice pochází.

 

Objednejte přímo online

Kromě opravu nezaměnitelné pohodlnosti při nákupu květin online se vám dostává také jedinečného, širokého výběru a často také mnohem lepšího výběru, než při nákupu v květinářství. Online květinářství nabízejí opravdový zážitek z nákupu luxusních květin a to všechno z pohodlí vašeho domova. Vaše kytice bude dle výběru vašeho květinářství s největší pravděpodobností vyrobena ještě ten samý den a stejně tak i odeslána a doručena majiteli. Ovšem je jen na vás jaké datum doručení zvolíte, rozhodně se ale online květinářství vyplatí v momentě, kdy se objeví nečekaná událost, která si žádá luxusní aranžmá nebo také v méně příjemnější situaci, kdy například zapomenete na výročí nebo oslavu narozenin vašich blízkých. Právě v takové prekérní situaci vás dokáže online květinářství doslova zachránit!

 

Druhy některých luxusních květin

Ačkoli můžete luxusní kytici vytvořit téměř ze všech dostupných druhů, existují určité druhy květin, které jsou o něco populárnější než jiné. Mezi tyto květiny patří například růže, lilie, karafiáty, gerbery, kala, lilie nebo chryzantémy. Všechny tyto květiny vypadají perfektně ať už samostatně nebo při párování s ostatními druhy. Řada květů se často také krásně navzájem doplňuje, proto pokud chcete vytvořit smíšené aranžmá je velmi dobré provést předem menší květinový průzkum, abyste zjistili které květiny si rozumí navzájem.

 

Druhy aranžmá luxusních květin

Kromě tradiční vazby v podobě kytice, je možné vybírat z mnoha různých květinových aranžmá. Mezi ty nejoblíbenější patří například květinové girlandy, vertikální květinová aranžmá, kaskádové květy nebo aranžmá v košíku. Styl květinového aranžmá je vhodné vždy zvolit na osobních preferencích, ale také podle příležitosti. Při výběru luxusních květin byste měli mít vždy na paměti místo, barevné schéma, rozpočet a také potenciální rozměry prostoru, které máte k dispozici.

 

K jaké příležitostí zvolit luxusní květinové aranžmá?

Existuje opravdu mnoho příležitostí, kdy je vhodné zvolit luxusní květinové aranžmá. Ať už jsou to situace, které pravděpodobně člověk zažije jednou za život jako jsou například zasnuby, výročí životních milníků, jedinečných narozenin a svateb. Vždy záleží jenom na vás  a na vašem pocitu, kdy se rozhodnete věnovat kytici luxusních květin. Je ale dobré přemýšlet nad událostmi, které jsou jak pro vás, tak i pro obdarovaného něčím speciálním.

 

Při zvažování jaké luxusní květiny si vybrat vždy zvažte vkus příjemce. Například pokud znáte jeho oblíbenou barvu, můžete zvolit květiny právě v tomto odstínu. Alternativně pokud zvolíte luxusní kytici pro oslavu narozenin, můžete se nechat inspirovat rodnými květinami. Je také vhodné zvolit i domácí výzdobu, která každou oslavu udělá o trochu luxusnější! Ať zvolíte cokoliv, věříme, že dotyčného tento luxusní dar upřímně potěší.

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ZITA

ZITA

ŽANETA

ŽANETA

ZOE

ZOE

ZILI

ZILI

ZARA

ZARA

VIOLETA

VIOLETA

VINSI

VINSI

VINI

VINI

TONI

TONI

TEDIN

TEDIN

TANA

TANA

RORY

RORY

LARA

LARA

ILIANA

ILIANA

ADRIANA

ADRIANA

DAFNE

DAFNE

DARLA

DARLA

DOLORES

DOLORES

DOMINIKA

DOMINIKA

BARBARA

BARBARA

ELIZABET

ELIZABET

CINDY

CINDY

ELOIS

ELOIS

MIRIAM

MIRIAM

MAGDALENA

MAGDALENA

SET ŽANETA

SET ŽANETA

SET ZILI

SET ZILI

SET TONI

SET TONI

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ RUBÍNA

KVĚTINOVÝ KOŠ RUBÍNA

SMUTEČNÍ KYTICE 1

SMUTEČNÍ KYTICE 1

SMUTEČNÍ KYTICE 3

SMUTEČNÍ KYTICE 3

SMUTEČNÍ KYTICE 4

SMUTEČNÍ KYTICE 4

SMUTEČNÍ KYTICE 5

SMUTEČNÍ KYTICE 5

SMUTEČNÍ KYTICE 8

SMUTEČNÍ KYTICE 8

BONDY

BONDY
Neprodejné

LINSY

LINSY

SMUTEČNÍ KYTICE 15

SMUTEČNÍ KYTICE 15

PINK

PINK

SMUTEČNÍ KYTICE 16

SMUTEČNÍ KYTICE 16

SMUTEČNÍ KYTICE 17

SMUTEČNÍ KYTICE 17

SMUTEČNÍ KYTICE 18

SMUTEČNÍ KYTICE 18

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé